Tawerna

Od rana do wieczora, zapraszamy do naszej tawerny. Dania śniadaniowe i obiadowe, oprócz stałych pozycji, opierają się o sezonowe specjały. Dzięki temu, zarówno stali, jak i nowi goście będą z każdą wizytą odkrywać odmienne smaki. Oferta deserowa składa się z aromatycznej kawy, a także własnych wypieków. Naszą specjalnością są lody naturalne, które szczególnie polecamy.

Wśród oferowanych przez nas alkoholi znajdzie się mnóstwo pozycji, z których nasi kreatywni barmani przygotują kolorowe koktajle i drinki. Nie zabraknie doskonale wszystkim znanych, klasycznych piw dostarczonych nam przez Kompanię Piwowarską, natomiast piwo rzemieślnicze z pod szyldu Browaru Spółdzielczego zadowoli najbardziej wymagających piwoszy.

Od momentu wejścia do tawerny poczujesz jedyny w swoim rodzaju żeglarski klimat zachęcający do zabawy. Sobotni dancing przy klasycznych hitach to doskonała okazja na spożytkowanie resztek energii po całym dniu pełnym atrakcji. Wystrój baru opiera się o motywy żeglarskie, a z głośników rozbrzmiewają szanty.

Załoga Chalkosu gorąco zaprasza do tawerny!

Oferta okolicznościowa 210 zł za osobę

Zobacz Ofertę

Oferta okolicznościowa 250 zł za osobę

Zobacz Ofertę